Welcome to the Merkür world!
Sizin için sağladığımız yeniliklerden ve
fırsatlardan en kısa sürede haberdar olabilmek
için, blogumuzu takipte kalmayı unutmayın.
AMBULANS UÇAK
29/10/2014

AMBULANS UÇAK

Ambulans uçak kiralamak için hata kabul etmeyen, havacılık sektöründe deneyimli firmalar ile çalışmanız önerilir. En zor transferlerden birisi olan hasta transferlerinde ise iş ortaklarımızın son teknoloji ambulans uçakları ile siz değerli dostlarımızın yanındayız.

Güvenilir, deneyimli ve güçlü bir ekip ile yıl boyu hizmetinizdeyiz. Dünya’nın neresinde olursanız olun hasta nakil hizmetini hızlı ve kaliteli bir şekilde vermekteyiz. Kalite, maksimum müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde yıl boyu hizmetlerimize devam etmekteyiz. Uçuşlar ile ilgili her türlü bilgiye ve son dakika taleplerinize günün her saati açık olan çağrı merkezimizden ve sitemizde yer alan bilgi  talep formundan erişim sağlayabilirsiniz.

Ambulans uçak hizmetimiz dâhilinde, talep halinde yolcunun havalimanına ve hastaneye ambulans eşliğinde transferi de eklenebilinir. Güvenli, sağlıklı, hastayı ve refakatçileri yormadan ve sarsmadan en hızlı ancak emniyetli bir şekilde transfer için bize güvenebilirsiniz. Bu zor zamanlarınızda size destek vermeye ve hastanızın sağlığına kavuşması için gereken gayreti sarf etmeye hazırız. Prosedürlerimizin tümü uçuş kalitesi ve güvenlik ilkeleri paralelinde şekillenmiştir. Sektörde deneyimi, kalitesi, emniyeti ve uygun fiyatı ile öne çıkan bir marka olan Merkurcharter sizin ve hastalarınızın transferlerini sağlamaya taliptir.

Hizmetlerimiz dinamik, güler yüzlü, alanında uzman bir kadro ile güçlendirmiştir. Ambulans uçak özellikleri, fiyatları ve diğer detaylar ile ilgili her bilgiye günün 24 saati charter@merkurgroup.com.tr üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. İş birlikçilerimizin sunduğu, hem kısa hem de uzun uçuşları gerçekleştirebilecek güçteki ambulans uçakları sayesinde hastalarınız en konforlu şekilde transfer edilecektir. Ambulans uçakların iç donanımı da hastanın ihtiyaç duyacağı temel üniteler ile zenginleştirilmiştir. Bunun yanında uçuş ekibinin yanında hemşire, acil doktoru ve talep halinde uzman doktor da kadroya eklenebilir. Emniyetli, süratli ve kaliteli bir şekilde refakatçi ve hasta yolcunun transferi için en doğru isim ile çalışın.        

BLOG
UÇAK İSTEK FORMU
UÇAK KİRALAMA FORMU
* İşaretli alanları lütfen doldurunuz
İletişim Bilgileriniz
Nakliye Bilgileri
444 6 675
Copyright ® Merkur Group, Tüm Haklar