Welcome to the Merkür world!

Sizin için sağladığımız yeniliklerden ve
fırsatlardan en kısa sürede haberdar olabilmek
için, blogumuzu takipte kalmayı unutmayın.
19/08/2021

TÜRKİYENİN LİDER ÖZEL UÇAK YEMEK DENEYİMİ

Özel jet ve özel uçak kiralamada ikram hizmetleri açısından tercih edilmemizin bir sebebi var. En iyi sunum ve en seçkin lezzetler ile özel uçak içi ikramlar sunuyoruz. Merkür olarak, özel ve kurumsal jetler ve şirket yöneticileri için en kaliteli restoran tarzı gurme yemekler sunma konusunda uzmanız. Nereye uçmayı seçerseniz seçin, enfes tatlardan oluşan özenle hazırlanmış yemekler ile kusursuz hizmetin kalıcı bir izlenim bırakacağından emin olabilirsiniz.


DEVAMI
TÜRKİYENİN LİDER ÖZEL UÇAK YEMEK DENEYİMİ
24/05/2021

Evcil hayvanlarınızla birlikte uçmak

Özel jetlerde evcil hayvanlarla uçmak, yakın dostlarınızı herhangi bir yere sorunsuz bir şekilde götürmenin en güvenli ve hızlı yollarından biridir. Günümüzde çoğu özel jet şirketi, gerekli prosedürleri izleyerek, evcil hayvanların sizinle seyahatine izin vermektedir. Merkür Charter evcil hayvanları uçurma konusunda deneyime sahiptir.


DEVAMI
Evcil hayvanlarınızla birlikte uçmak
03/05/2021

Pandemi Döneminde Özel Uçak Kiralama ile Güvenli Seyahat

Özel uçak kiralama, sağlıklı bir seyahat deneyimi sağlama konusunda; havaalanı terminallerinden kaçınmak ve diğer insanların sağlığı hakkında endişelenmemek gibi birçok avantaj sağlar.
DEVAMI
Uçak Kiralama ile Güvenli Yolculuk
08/02/2021

MERKÜR'ÜN 17. YILI

Merkür Group olarak 2003 yılında Uluslararası Nakliye sektörüyle başlayan yolculuğumuza 2006 yılında Havacılık ve Turizm sektörü ile devam ettik ve bugün bunların haricinde şirket bünyemizde ‘Charter’ hizmetleri de vermekteyiz.

DEVAMI
MERKÜR'ÜN 17. YILI
05/02/2021

COVİD-19 VE MERKÜR

Geçtiğimiz yıldan beri tüm dünyada etkisini gösteren Covid-19 virüsünün ülkemize gelmesi ile beraber Merkür Holding olarak bizler de gerekli önlemlerin alınması ve takibi noktasında harekete geçtik

DEVAMI
COVİD-19 VE MERKÜR
29/10/2014

AMBULANS UÇAK

Ambulans uçak kiralamak için hata kabul etmeyen, havacılık sektöründe deneyimli firmalar ile çalışmanız önerilir. En zor transferlerden birisi olan hasta transferlerinde ise iş ortaklarımızın son teknoloji ambulans uçakları ile siz değerli dostlarımızın yanındayız.

DEVAMI
AMBULANS UÇAK
UÇAK İSTEK FORMU
UÇAK KİRALAMA FORMU
* İşaretli alanları lütfen doldurunuz

İletişim Bilgileriniz

Nakliye Bilgileri

444 6 675
Copyright ® Merkur Group, Tüm Haklar