HELİKOPTER

HELİKOPTER KİRALAMA HİZMETLERİMİZ

Helikopter kiralamaya olan ilgi teknik donanımları sayesinde sağladıkları birçok avantajın da anlaşılmasıyla beraber oldukça artmıştır. Yalnızca ulaşım aracı olarak değil; acil tıbbi ulaşım aracı, şehir içi turları, film veya video çekimleri için de kullanılabilen helikopterler müşterilerimizin de helikopter kiralamaya olan ilgisini arttırmış bu nedenle Merkür Charter olarak bizim de helikopter kiralama hizmetimiz çerçevesinde yeniliklerle müşterilerimizle buluşmamıza imkân sağlamıştır. Merkür Charter olarak ayrıcalıklı hizmet anlayışımız ve çeşitli helikopter filomuz ile siz değerli müşterilerimize güvenli, prestijli ve üstün hizmet kalitesi ile helikopter kiralama hizmeti sunmak ve ihtiyacınızı karşılarken unutulmaz deneyimler yaşatmak için uzman ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

Helikopter Filomuzda Eurocopter, Skorsky, Bell 206 Seçenekleri

Helikopter kiralamada da önde gelen markalardan biri olan Merkür Charter olarak müşterilerimizin her ihtiyacına karşılık verebilmek ve bunu sağlarken güvenden ve konfordan ödün vermemek adına filomuzda birden fazla helikopter bulundurmaktayız. Helikopter kiralama hizmetimiz çerçevesinde filomuzda bulunan EUROCOPTER güvenli, çok yönlü tasarımıyla şehir içi turlar için ve film çekimlerinde müşterilerimiz tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Yine filomuzdaki BELL 206 ve BELL 206B tipi helikopterler müşterilerimiz için birçok anlamda avantaj sağlarken menzili sayesinde benzersiz bir deneyim yaşatır. Son olarak filomuzdaki SKORSKY tipi helikopterler sayesinde müşterilerimize benzersiz bir uçuş deneyimi yaşatırken piyasadaki en güvenli, kaliteli ve prestijli helikopter kiralama hizmetini sunabilmekteyiz. Müşterilerimizin güvenliğini sağlamak ve güvenli hizmet düsturumuza sahip çıkmak birincil önceliğimiz olduğundan helikopter kiralama servisimiz dahilinde bulunan tüm helikopterlerimizin bakımlarını periyodik olarak yapmakta ve sorunsuz bir şekilde uçuşa her an hazır hale getirmekteyiz. Filomuza dair detaylı bilgi almak isterseniz iletişim adreslerimizden ekibimize ulaşabilirsiniz.

Helikopter Kiralama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Müşterilerimiz için oluşturduğumuz fiyat tekliflerimizi helikopter kiralama hizmetimiz dahilinde seçtiğiniz helikopter tipi ve aracın kullanım amacına göre yaptığımız ayarlamalar doğrultusunda hazırlamaktayız. Uçuş rotası, yolcu sayısı ve helikopter tipi gibi bilgiler dahilinde sizler için en uygun fiyat teklifini hazırlar ve tarafınıza sunarız. Daima müşterilerini gözeten, güvenliği önceliği olarak alan Merkür Charter helikopter kiralama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bizlerle 7/24 iletişim kurabilir veya hemen web sitemiz üzerinden teklif alabilirsiniz. Merkür Charter olarak tecrübeli kadromuzla güvence ve konfor garantisi altında zamanınızı en verimli şekilde kullanabilmeniz için sizlere helikopter kiralama hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

DEVAMI KAPAT
UÇAK İSTEK FORMU
UÇAK KİRALAMA FORMU
* İşaretli alanları lütfen doldurunuz
İletişim Bilgileriniz
Nakliye Bilgileri
444 6 675
Copyright ® Merkur Group, Tüm Haklar