İŞ JETİ

ÖZEL JET KİRALAMA, ÖZEL TERMİNAL VE HIZLI PASAPORT KONTROLÜ HİZMETLERİ

Merkür Charter olarak müşterilerimize sunduğumuz her hizmette efektif ve kaliteli hizmet verebilmek adına profesyonel bir ekiple çalışıyor ve her geçen gün özel uçak kiralama hizmetlerimize bir yenisini katıyoruz ve bu kapsamda Merkür ayrıcalığıyla özel jet kiralama hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizin her türlü ihtiyacına tam anlamıyla karşılık verebilmek adına özel uçak kiralama hizmetimiz kapsamında hafif jet, orta jet ve ağır jet olmak üzere üç farklı segmentte özel jet kiralama hizmeti vermekteyiz. Özel uçak kiralama hizmetimize zamandan tasarruf etmeniz ve daha konforlu bir uçuş deneyimi yaşayabilmeniz için özel terminal ve hızlı pasaport kontrol gibi hizmetler de dahildir. Özel uçak kiralama hizmetimiz kapsamındaki tüm uçuşlarımızı operasyon başlangıcından sonuna kadar takip eden ekibimizle herhangi bir sorun oluşması durumunda anında müdahale edebilir veya her türlü ihtiyaç ve isteğinize anında yanıt verebiliriz.

Merkür Charter olarak profesyonel ekibimizle özel uçak kiralama hizmetimiz ile Merkür kalitesini tercih eden her bir müşterimize benzersiz bir uçuş deneyimi imkânı sunuyor, her türlü özel uçak kiralama ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Özel Jet Filomuz İçinde Hafif Jet, Orta Jet ve Ağır Jet Seçenekleri

Her bir müşterimizin özel uçak kiralama ihtiyacı birbirinden farklı olduğundan Merkür Charter olarak bizler de tüm isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza karşılık verebilmek adına hafif jet, orta jet ve ağır jet olmak üzere üç farklı segmentte hizmet vermekteyiz. Hafif jet seçenekleri dahilinde Citation Sovereign, Citation Excel /XLS, Citation III/VI/VII, Gulfstream G100, Hawker 700, Hawker 800/800 XP/ 850 XP, Lear 45/45XR, Lear 55, Lear 60 tipi özel jetlerle; orta jet seçenekleri dahilinde Challenger 300, Citation X, Falcon 500/2000, Gulfstream G200 ve Hawker 1000 tipi özel jetlerle; Ağır jet seçenekleri dahilinde Challenger 600/601/604, Embraer Legacy, Falcon 900, Global Express, Gulfstream 500/G-550, Gulfstream II/G-II, Gulfstream III/G-III/G-300, Gulfstream IV/G-IV/G-400/ G-450, Gulfstream V/ G-V tipi ağr jetlerle özel uçak kiralama hizmeti vermekteyiz. Özel uçak kiralama hizmetimiz kapsamındaki bu özel jetler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Jet Kiralama Fiyatlarımız

Müşterilerimizin güvenliği ve iş etiğimiz gereği özel uçak kiralama hizmetimiz dahilindeki tüm özel jetlerimizin teknik kabiliyetlerini düzenli olarak test ediyor, periyodik olarak bakımlarını gereken özenle yaptırıyoruz. Özel uçak kiralama hizmetimiz ve özel jet filomuza dair detaylı bilgi veya fiyat teklifi almak için 7/24 bizimle iletişime geçebilir veya dilerseniz sitemiz üzerinden hemen teklif alabilirsiniz.

DEVAMI KAPAT

HAFİF İŞ JETİ

ORTA İŞ JETİ

AĞIR İŞ JETİ

UÇAK İSTEK FORMU
UÇAK KİRALAMA FORMU
* İşaretli alanları lütfen doldurunuz
İletişim Bilgileriniz
Nakliye Bilgileri
444 6 675
Copyright ® Merkur Group, Tüm Haklar