YOLCU UÇAĞI

YOLCU UÇAĞI KİRALAMA VE CHARTER UÇUŞLAR

Merkür Charter olarak müşterilerimize sunduğumuz özel uçak kiralama hizmetimiz kapsamında müşterilerimizin büyük çaplı organizasyonlarında yolcu kapasitesi ile avantaj sağlayan yolcu uçağı kiralama hizmetimiz dahilinde charter uçuşlar düzenlemekteyiz. Bu tip uçaklar ve charter uçuşlar sayesinde yolcu kapasitenizi arttırırken uçuş konforundan ve güvenliğinden ödün vermeden seyahat edebilirsiniz. Müşterilerimizin her türlü özel uçak kiralama ihtiyacına daha hızlı ve çabuk cevap verebilmek adına geniş bir filoda küçük yolcu uçağı, orta yolcu uçağı ve büyük yolcu uçağı olmak üzere üç kategoride hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz uçak seçenekleriyle çeşitli yolcu kapasitelerinin her birine hitap edebilmekteyiz. Filomuzda bulunan yolcu uçakları ile özel uçak kiralama hizmetimizden faydalanırken hem yakıt hem alandan tasarruf edebilir hem de güvenli ve kaliteli hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Yolcu Uçağı Filomuz ve Özel Uçak Kiralama Hizmetlerimiz

Merkür Charter olarak özel uçak kiralama hizmetimiz dahilindeki tüm charter uçuş operasyonlarını birebir kendi personelimizle takip eder, sizlere sağlamakta olduğumuz uçuşun emniyetinden ve konforundan taviz vermeyiz. Özel uçak kiralama hizmetinin getirmiş olduğu belli sorumlulukların bilincinde olan ekibimizle beraber uzun yıllardır sunduğumuz bu hizmetimizle gizlilik kuralları ve kalite ilkeleri çerçevesinde Havacılık sektöründe varlığımızı sürdürmekteyiz, bu nedenle de müşteri portföyümüze sağladığımız her türlü özel uçak kiralama hizmetinde özenli davranmaktayız.

Çeşitli yolcu kapasitelerindeki organizasyonlarda özel uçak kiralama hizmetimiz kapsamında müşterilerimize tahsis edilmek üzere üç farklı yolcu uçağı seçeneğiyle hizmet vermekteyiz. Küçük yolcu uçakları kapsamında Regional Jetliner 100, Canadair Regional Jet 200 ve Canadair Regional Jet 900, Dornier 328 Jet, Embraer 145, E170, E190 ve Fokker 100 tipi uçaklarla; Orta yolcu uçakları kapsamında Airbus A321, Boeing 737-200 ve Boeing 737-800 tipi uçaklarla; Büyük yolcu uçakları kapsamında Airbus A340-300, Airbus A340-600, Airbus A330-200, Airbus A380, Boeing 747-400, Boeing 767-200, Boeing 767-300 ve Boeing 777-200 tipi uçaklarla özel uçak kiralama hizmeti vermekteyiz.

Yolcu Uçağı Kiralamak İçin Nasıl Fiyat Teklifi Alırım?

Yolcu uçağı kiralama hizmetimiz dahilinde ihtiyacınıza en uygun yolcu uçağının ayarlanmasından sonra toplu iş seyahatleri gibi kurumsal organizasyonlar için bu özel uçak kiralama hizmetimizden yararlanan müşterilerimizin isteği doğrultusunda şirket logoları ile belirli düzenlemeler de yapabilmekteyiz. Genel olarak özel uçak kiralama hizmetimiz kapsamında müşterilerimiz özel check-in hizmetimizden veya özel bekleme salonlarımızda dinlenme seçeneğinden de faydalanabilmektedir.

Özel uçak kiralama hizmetimiz ve yolcu uçakları filomuz hakkında detaylı bilgi veya fiyat teklifi almak için 7/24 bizimle iletişime geçebilir veya dilerseniz sitemiz üzerinden hemen teklif alabilirsiniz.

DEVAMI KAPAT

KÜÇÜK YOLCU UÇAĞI

ORTA YOLCU UÇAĞI

BÜYÜK YOLCU UÇAĞI

UÇAK İSTEK FORMU
UÇAK KİRALAMA FORMU
* İşaretli alanları lütfen doldurunuz
İletişim Bilgileriniz
Nakliye Bilgileri
444 6 675
Copyright ® Merkur Group, Tüm Haklar