KARGO UÇAĞI

KARGO UÇAĞI KİRALAMA ve ACİL ‘GO-KNOW’ CHARTER HİZMETLERİMİZ

Normal tarifeli uçuşlarla taşınamayacak kadar ağır, büyük ve tabii ki yasal kargolarınızın taşınması için özel uçak kiralama hizmetimiz kapsamında birden fazla segmentte olmak üzere kargo uçağı kiralama hizmeti vermekteyiz. Hava kargo uçakları ile kargolarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde transferini sağlayabilirsiniz.

Özel uçak kiralama hizmetimiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz tüm kargo uçağı operasyonlarımızın yanı sıra Acil ‘go-now’ charter, tehlikeli malların taşınması, event lojistikleri, ağır veya büyük kargolar, değerli malların taşınması, insani yardım kargolarının transferi, büyük projeler, canlı hayvanlar ve çabuk bozulabilen ürünlerin gönderimi gibi gönderimler de yapmaktayız.

Müşterilerimizin kargo gönderimleri esnasında ihtiyaç duyabilecekleri her türlü kargo uçağı tipine hitap edebilmek adına küçük/orta, ağır ve büyük kargo uçağı seçenekleriyle özel uçak kiralama hizmeti vermekteyiz. Yalnızca Türkiye çıkışlı/varışlı değil, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda 3.ülke ticaretlerinde de hem genel kargo hem de özel kargo taşımaları için özel uçak kiralama hizmeti vermekteyiz. Özel uçak kiralama hizmetimiz kapsamındaki tüm kargo uçakları ile yüksek tonajda taşımacılığın yanı sıra doğru ekipman ve yükleme kolaylığı sağlayan hizmetlerimiz ile müşterilerimizi dış ticarette de desteklemeye devam ediyoruz.

Kargo Uçaklarının Teknik Yeterlilikleri

Merkür Charter olarak özel uçak kiralama hizmetimiz kapsamında kiraladığımız tüm kargo uçaklarının kabiliyetlerini ve teknik yeterliliklerini düzenli olarak test eder, periyodik bakımlarını gerçekleştirir ve müşterilerimizin hizmetine sunarız. Bunun yanı sıra tüm kargo operasyonlarımızda ileri teknoloji ekipman kullanır ve her operasyonu birebir kendi personelimizle takip ederiz.

Müşterilerimizin çeşitli kargo ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına özel uçak kiralama hizmetimiz kapsamında farklı segmentlerde kargo uçağı tiplerinde hizmet vermekteyiz. Küçük/orta kargo uçağı kapsamında Antonov 12, Boeing 737 Freightener, Ilyushin 76; ağır kargo uçakları kapsamında McDonnell Douglas 11, McDonnell Douglas DC-10, Ilyushin 96 ve Boeing 747 Freightener; büyük kargo uçağı kapsamında Antonov 124 ve Antonov 225 tipi uçaklarla özel uçak kiralama hizmeti vermekteyiz.

Kargo Uçakları ve Hizmet Bilgisi

Özel uçak kiralama hizmetimiz ve kargo uçakları filomuz hakkında detaylı bilgi veya fiyat teklifi almak için 7/24 bizimle iletişime geçebilir veya dilerseniz sitemiz üzerinden hemen teklif alabilirsiniz. Özel uçak kiralama hizmeti alırken gönderimini yapacağınız kargo kadar tercih edeceğiniz kargo uçağı da önemli olduğundan bu konuda ekibimizden destek alabilir, aklınıza takılan tüm sorularına yanıt bulabilirsiniz.

DEVAMI KAPAT

KÜÇÜK / ORTA KARGO UÇAĞI

AĞIR KARGO UÇAĞI

BÜYÜK KARGO UÇAĞI

UÇAK İSTEK FORMU
UÇAK KİRALAMA FORMU
* İşaretli alanları lütfen doldurunuz
İletişim Bilgileriniz
Nakliye Bilgileri
444 6 675
Copyright ® Merkur Group, Tüm Haklar