YOLCU UÇAĞI

Seyahat öncesinde şirket olarak özel check in hizmetinden yararlanma ayrıcalığı, havalimanında özel bekleme salonlarında dinlenme seçeneği, ikram edilecek servislerin müşteri talepleri doğrultusunda tespit edilip kişiye özel menülerin servis edilmesi, uçak gövdesi ve kabin içine firma logo ve adının eklenmesi, özel koltuk başlıkları hazırlanması, daha fazla bagaj taşıma imkanı da sunulacak diğer ayrıcalıklar arasında sıralanabilir.

Şirketimiz, size sağlamış olduğu seyahatin emniyetinden ve konforundan taviz vermemek ve kaliteli hizmet sunabilmek adına havalimanlarında tüm operasyonu kendi personel kadrosu ile takip etmektedir. Sunmuş olduğumuz seçeneklerde, çeşitli yolcu kapasitelerini taşıyabilecek ölçüde uçak alternatifleri bulunmaktadır.

Taşıdığı sorumluluğun bilincinde olan şirketimiz uzun yıllardır, toplam kalite ilkelerine uygun olarak gizlilik kuralları çerçevesinde havacılık sektöründe varlığını sürdürmektedir. Bu bakımdan dost tavsiyeleri ile oluşmuş geniş bir müşteri portföyünün yanında, profesyonelce yürüttüğümüz hizmetten memnun kalıp devam eden, tüm seyahatlerini bizimle yapmak isteyen konuklarımız bulunmaktadır.

UÇAK İSTEK FORMU
UÇAK KİRALAMA FORMU
* İşaretli alanları lütfen doldurunuz

İletişim Bilgileriniz

Nakliye Bilgileri

444 6 675
Copyright ® Merkur Group, Tüm Haklar